ТоварЦінаКількістьЗагалом
+
Залиште заявку
і адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом

+
svg
OLEKSENKO Столи і Стільці
Дякуємо за Вашу заявку, наш менеджер зв`яжеться з Вами найближчим часом.
+
svg
Якщо Ви ДИЗАЙНЕР і обрали наші меблі для створення унікального інтер’єру, можемо запропонувати Вам співпрацю:
Ви робите пост та сторіз реалізованого проекту за участю наших меблів на сторінці з вашими роботами і відмічяєте нашу сторінку в INSTAGRAM @oleksenko.com.ua, і ми перекажемо Вам на картку 5% від вашого замовлення.

Які фактори потрібно врахувати при купівлі стільця?

Відразу визначте потрібний тип, місце установки, бажану вагу стільця і інші параметри. Попередня підготовка дозволить вам зробити правильний вибір.

Типи стільців

Виберіть свій. Які стільці вам потрібні, жорсткі або м’які, звичайні, складні. Або вам необхідні напівкрісла – стільці з підлокітниками? Подумайте, чи будете ви купувати однакові або різні стільці.

Місце встановлення

Визначте заздалегідь. Як вибрати стілець для кухні та їдальні? Підхід тут буде різним, і в першу чергу це стосується матеріалів. На кухні потрібні моделі, стійкі до впливу бруду і вологи, бажано, які легко миєються спинкою. Стілець в окремій кімнаті-їдальні може мати і текстильну оббивку, в вітальні – шкіряний.

Висота стільця

Присядьте і спробуйте. Стільці треба обов’язково підбирати в магазині. Там можна провести тест-драйв. Під час сидіння ваші ступні повинні торкатися підлоги, а коліна – згинатися під прямим кутом.

Стільці-невидимки. Якщо у вас приміщення досить маленьке, або в ньому вже дуже багато декоративних акцентів, вам підійдуть прозорі пластикові стільці. стільці.

Для покупців невеликого або, навпаки, високого зросту пропонуються стільці з регулюванням висоти сидіння. Натиснувши на ручку-важіль під сидінням, ви приведете в дію механізм «газ-ліфт» (його запозичили у офісних крісел).

Глибина і ширина сидіння

Просторо і не впритул. Передній край будь-якого стільця не повинен «упиватися» в простір під колінами. Оптимальною вважається глибина сидіння 40-45 см: в цьому випадку між ногою і кінчиком сидіння залишається зазор близько 5 см. Це особливо важливо при виборі жорсткого обідньої стільця. Купуючи модель з підлокітниками, зверніть увагу на ширину сидіння. Серед ваших гостей можуть опинитися повні люди, які просто не помістяться на стільці.

Кут нахилу і положення спинки

Підтримати хребет. У стільця спинка повинна бути практично вертикальна – припустимо нахил не більше 2-5 градусів.

При розробці спинки виробники, як правило, враховують кривизну лінії Акерблома

Деякі стільці мають пружну спинку, а найбільш просунуті забезпечуються амортизацією: при натисканні під вагою тіла спинка крутиться стільця повільно відхиляється на потрібний вам кут і випрямляється, як тільки ви перестаєте на неї опиратися.

#oleksenko

?>